The plants around us

etwinning_logo-MECD

 

 

 


2018/2019

Euroopa koolide kogukond eTwinning, mille tegevust korraldab European Schoolnet, tunnustas Kuressaare Vanalinna Kooli koostööprojekti:

Teie koolile on antud Euroopa kvaliteedimärk silmapaistva töö eest eTwinning-projektiga “THE PLANTS AROUND US”. Teie, teie õpilaste ja teie kooli tööd on tunnustatud kõige kõrgemal Euroopa tasemel.

Projekt pannakse ka välja spetsiaalsele leheküljele Euroopa portaalis aadressil https://www.etwinning.net/et/pub/index.htm

Projektiga saab tutvuda https://twinspace.etwinning.net/45515

Euroopa kvaliteedimärk 

 

Esimene Kuressaare Vanalinna Kooli eTwinningu projekt on edukalt lõpetatud!

Eelmisel õppeaastal osalesid meie kooli 7-ndad klassid rahvusvahelises eTwinningu projektis “THE PLANTS AROUND US”. Projektile anti Eesti eTwinningu meeskonna poolt riiklik kvaliteedimärk – selle said nii kõik projektis osalenud õpilased kui ka juhendaja. Ka teiste riikide (Hispaania, Portugali ja Türgi) samas projektis osalenud õpetajaid ja õpilasi tunnustati kvaliteedimärgiga!

Fotol 8.a klass.

Hindajate tagasiside projektile oli järgmine:

“Väga hea projekt. Suurepäraselt organiseeritud TwinSpace. Väga hästi kasutatud eTwinningu portaali võimalusi. Projekti käigus on kasutatud foorumit, õpilaste tegevused toimusid rahvusvahelistes gruppides. Esitatud on projekti tegevuste ja projekti mõju kirjeldus ning projekti tulem eRaamatuna taimedest. Põhjalik kokkuvõte ja refleksioon projektile, mis sisaldab küsitlust, hindamismudelit.”

Kuna tegu oli esimese katsetusega eTwinningu keskkonnas, siis on tulemus väga hea! Kiitus õpilastele!

Fotol 8.b klass ning juhendaja õpetaja Ülle Kreos.

Selle õppeaasta alguses käivad ettevalmistustööd uue projekti kallal, teema – “TRAVELLING TO DIFFERENT BIOMES”. Selle projekti tulemusena peaksid valmima erinevate riikide õpilaste koostöös filmid või esitlused erinevate maailma piirkondade kohta.

Info edastas õpetaja Ülle Kreos.

 

2017/2018

7.a ja 7.b klassi õpilased osalevad eTwinningu projektis “The Plants Around Us”. Selle projektiga on liitunud 8 kooli 5-st erinevast riigist (Hispaania, Portugal, Albaania, Türgi ja Eesti). Registreerunud on 13 õpetajat, 320 õpilast

Projekti lehekülg, kus saab näha projekti edenemist:

https://twinspace.etwinning.net/45515

Projektis osalevad koolid on kantud google-I kaardile:

https://bit.ly/2GmcgZM

The plants around us