Huviringid

Tere hea õpilane ja lapsevanem!

2020/2021 õppeaastal tegutsevad Vanalinna koolis järgmised huviringid:

• Algklasside spordiring (algklassid ja 4.-5. klasside tüdrukud, juhendaja Kadi Tänav (Tänak))
  • Üldkehaline ettevalmistus ja sportmängud 4.-6.kl (juhendaja Edgar Haavik)
  • Kodutütarde ring 4.-9.kl (juhendaja Tiia Kütt)
  • Loodusring 7.-9.kl (juhendajad Ülle Kreos,  Madli Varik)
  • Programmeerimine algajatele 3.-4.kl (juh Ülle Pihelpuu)
  • Rahvatantsu ring 3.-4. kl (juhendajad Girta Tang, Eldin Lember)
  • Solistid 3.-7. kl (juhendaja Ene Grass)
  • Solistid 1.-9.kl (juhendaja Malle Veske)
  • Ansambel (juhendaja Malle Veske)
  • Tütarlaste võimlemine edasijõudnutele, rühm “Graatsia” 4.-9. kl (juhendaja Tiiu Haavik)
  • Tugiõpilaste ring TORE 5.-9. kl (juhendaja Piret Seema)
  • Vanalinna kooli hommikuring 1.-3. kl (juhendajad Liane Trei, Kadi Tänav(Tänak), Piret Seema)
  • Robootika 4.-8. kl (juhendaja Andrus Naulainen)
  • Jalgrattakursus III (sept-okt 2020) Vanalinna kooli 4.b ja 5.a – kes eelmisel aastal lube ei saanud (juhendaja Anne Nelis)
  • Jalgrattakursus IV (sept-okt 2020) Vanalinna kooli 4.b, 5.a (juhendaja Anne Nelis)

Koostöös Saaremaa seikuspark Hallikiviga:

• Projektiring Matka-ja seiklusring KVK 8. kl (juhendaja Riina Voog, toimub Hallikivi seikluspargis)

Koostöös kooliga tegutseb veel:

• Minu Tantsukooli Vanalinna kooli rühm (tasuline treening, juhendaja Margared Saar) – treeningud toimuvad E ja T 14.00-14.45 Vanalinna kooli saalis

Täpsemat infot (toimumise päevad, kellaajad jne) leiate Saaremaa valla huvihariduse registrist:

Ringi registreerimine:

• Kooli huviringi võib lapse sisse kanda nii lapsevanem kui juhendaja.
  • Kui koolis tegutsevasse huviringi kannab õpilase sisse juhendaja, siis lapsevanemal on kohustus registri kaudu laps liikmeks kinnitada.
  • Registrisse sisenemiseks on vaja omada ID kaarti ja ID kaardi lugejat või mobiil ID.
  • Kui lapsevanem teeb läbi registri avalduse ja soovib lapse valitud huviringi panna, saab juhendaja teate e-maile.
  • Elektrooniliste vahendite  puudumisel on võimalik laps ringi registreerida kirjalikult kooli huvijuht Piret Seema (võib eelnevalt kirjutada piret@vanalinna.edu.ee) või Saaremaa valla registrispetsialisti Helen Vainula juures.