Huviringid

Tere hea õpilane ja lapsevanem!

2019/2020 õppeaastal tegutsevad Vanalinna koolis järgmised huviringid:

• Algklasside spordiring (algklassid ja 4.-5. klasside tüdrukud, juhendaja Kadi Tänav (Tänak))
  • Üldkehaline ettevalmistus ja sportmängud 4.-6.kl (juhendaja Edgar Haavik)
  • Kodutütarde ring 4.-9.kl (juhendaja Tiia Kütt)
  • Loodusring 7.-9.kl (juhendajad Ülle Kreos,  Madli Varik)
  • Nuputajate ring 4.-6.kl (juhendaja Külli Põldma)
  • Programmeerimine algajatele 3.-4.kl (juh Ülle Pihelpuu)
  • Rahvatantsu ring 2.-3. kl (juhendajad Girta Tang, Eldin Lember)
  • Solistid 1.-2.kl (juhendaja Ene Grass)
  • Solistid 3.-4. kl (juhendaja Ene Grass)
  • Tütarlaste võimlemine, avatud rühm “Safiir” 1.-5.kl (tasuline rühm, juhendaja Tiiu Haavik)
  • Tütarlaste võimlemine, valikrühm “Graatsia” 5.-8.kl (juhendaja Tiiu Haavik)
  • Tugiõpilaste ring TORE 5.-9.kl (juhendajadPiret Seema)
  • Vanalinna kooli hommikuring 1.-3. kl (juhendajad Tuuli Käiro, Aimi Kirsch, Tiia Kütt, Piret Seema)
  •
  • Oktoobris 2019 hakkab tööle:  Robootika 5.-9.kl
  •
  • Jaanuarist 2020: Rattaring Vanalinna kooli 3. klassidele (juhendaja Anne Nelis).

Koostöös kooliga tegutseb veel:

Täpsemat infot (toimumise päevad, kellaajad jne) leiate Saaremaa valla huvihariduse registrist:

Ringi registreerimine:

• Kooli huviringi võib lapse sisse kanda nii lapsevanem kui juhendaja.
  • Kui koolis tegutsevasse huviringi kannab õpilase sisse juhendaja, siis lapsevanemal on kohustus registri kaudu laps liikmeks kinnitada.
  • Registrisse sisenemiseks on vaja omada ID kaarti ja ID kaardi lugejat või mobiil ID.
  • Kui lapsevanem teeb läbi registri avalduse ja soovib lapse valitud huviringi panna, saab juhendaja teate e-maile ja kinnitab õpilase huviringi.
  • Elektrooniliste vahendite  puudumisel on võimalik laps ringi registreerida kirjalikult kooli huvijuht Piret Seema või Saaremaa valla registrispetsialisti Helen Vainula juures.