Huviringid

Tere hea õpilane ja lapsevanem!

2021/2022 õppeaastal tegutsevad Vanalinna koolis järgmised huviringid:

• Algklasside spordiring (algklassid ja 4.-5. klasside tüdrukud, juhendaja Kadi Tänav (Tänak))
  • Üldkehaline ettevalmistus ja sportmängud 4.-6.kl (juhendaja Edgar Haavik)
  • Kodutütarde ring 3.-8.kl (juhendaja Tiia Kütt)
  • Matkaring 4.-9.kl (juhendajad Piret Seema, Madli Varik)
  • Programmeerimine algajatele 3.-4.kl (juh Ülle Pihelpuu)
  • Rahvatantsu ring 1. kl (juhendajad Girta Tang, Eldin Lember)
  • Solistid 1.-9.kl (juhendaja Malle Veske)
  • Muusikaring 1.-9.kl (ansambel, duetid, saatepillid, juhendaja Malle Veske)
  • Tütarlaste võimlemine, rühm “Graatsia” 2.-6. kl (juhendaja Tiiu Haavik)
  • Vanalinna kooli hommikuring 1.-3. kl (juhendajad Liane Trei, Kadi Tänav(Tänak), Piret Seema)
  • Robootika 4.-8. kl (alates 8. oktoober, juhendaja Andrus Naulainen)
  • Jalgrattakursus I 4.b (september-oktoober, juhendaja Anne Nelis)
  • Jalgrattakursus II 4.b (september-oktoober, juhendaja Anne Nelis)
  • Tulekul:
  • Jalgrattakursus I 3.a ( jaanuar-veebruar 2022 teooria, kevadel 2022 õppesõidud, juhendaja Anne Nelis)
  • Jalgrattakursus II 3.a ( jaanuar-veebruar 2022 teooria, kevadel 2022 õppesõidud, juhendaja Anne Nelis)
  • Jalgrattakursus I 3.b (märts-aprill 2022 teooria, kevadel 2022  õppesõidud, juhendaja Anne Nelis)
  • Jalgrattakursus II 3.b (märts-aprill 2022 teooria, kevadel 2022  õppesõidud, juhendaja Anne Nelis)

Koostöös kooliga tegutseb veel:

• Minu Tantsukooli Vanalinna kooli rühm (1.-4.kl; tasuline treening, juhendaja Margared Saar) – treeningud toimuvad E ja N 14.00-14.45 Vanalinna kooli saalis

Täpsemat infot huviringide kohta (toimumise päevad, kellaajad jne) leiate Saaremaa valla huvihariduse registrist:

Ringi registreerimine:

• Kooli huviringi võib lapse sisse kanda nii lapsevanem kui juhendaja.
  • Kui koolis tegutsevasse huviringi kannab õpilase sisse juhendaja, siis lapsevanemal on kohustus registri kaudu laps liikmeks kinnitada.
  • Registrisse sisene ID-kaardi, Smart-IDga või Mobiil-IDga.
  • Kui lapsevanem teeb läbi registri avalduse ja soovib lapse valitud huviringi panna, saab juhendaja teate e-maile.
  • Elektrooniliste vahendite  puudumisel on võimalik laps ringi registreerida kirjalikult kooli huvijuht Piret Seema (võib eelnevalt kirjutada piret@vanalinna.edu.ee) või Saaremaa valla registrispetsialisti Anne Põder (anne.poder@saaremaavald.ee; tel. 4525064) juures.