11.-17.04 SAMMURALLI 2022

Tere head õpilased, õpetajad ja kooli töötajad!

Aprill on tervise ja südamekuu!

Olete juba mitmel viimasel õppeaastal väga tublilt osalenud meie koolisisestel sammude kogumise ja liikumise sündmustel. Et liikumisele veel rohkem hoogu juurde anda, siis sel korral kogume samme koos Kuressaare Nooruse Kooli ja Kuressaare Hariduse Kooliga. Omavahel võistlevad eraldi arvestuses nii kolme kooli õpilased kui ka õpetajad ja personal. Seekord ei piira meid distantsõpe ega 2+2 reegel. Kutsu sõbrad või kolleegid välja, et vastu võtta sammude kogumise väljakutse!
Liikumisürituse eesmärk on muuta koolipäevad aktiivsemaks ja pakkuda motivatsiooni, et teha teadlikumaid valikuid oma liikumisharjumustes. Sammude lugemine toimub 11.04 kuni 17.04.
Sündmuse nimeks on SAMMURALLI 2022 ja sellele on loodud Facebooki keskkonnas eraldi sündmuse leht https://www.facebook.com/events/7213551642050762
Sellel lehel avaneb alates 11. aprillist sammude registreerimise vorm. Jagame sündmust ka meie kooli FB lehel.
Päevas tehtud sammude arv  peab olema salvestatud ja kontrollitav mõne äpiga või nutikellaga, see tähendab, et kui sul on nutitelefon või kell, siis teed oma sammudest ekraanipildi või foto (kuupäev peab jääma õigesse ajavahemikku 11.-17.04) ja laed ka selle oma sammude registreerimisel üles.
Vormi täitmisel ole tähelepanelik ja vali kindlasti: Kuressaare Vanalinna Kool.

Iga samm loeb!  Toredat sammude kogumist!

Huvijuht
Piret Seema