shadow

Toimus bioloogiaolümpiaadi koolivoor

Detsembri algul toimus meie koolis bioloogiaolümpiaadi koolivoor.

9.klassi parimad olid:

  1. Luise Alle
  2. Siiri Kerno
  3. Inge Aasakivi

8.klassi parimad olid:

  1. Sandra Järmut
  2. Jako Männikust
  3. Otto Kokk

7. klassi parimad:

  1. Lisette Lemba
  2. Kaari Liis Pihel
  3. 7. Ketly Ilvest, Ketly Viinapuu. Kristiina Labo, Kätriin Trave,  Marita Veide

Olümpiaadi viis läbi ja info edastas õpetaja Ülle Kreos.

Novembris toimus koolisisene eTwinningu projekti logo konkurss

Projektis eTwinning osalevad 8. ja 9. klassid ning novembri lõpus toimus projekti logo konkurss.

8. klasside konkursi teemaks oli  Travelling to different biomes ehk Reisides erinevates looduslikes kooslustes.

  1. koht –  Jasper Org
  2. kpht – Holger Ojaküla
  3. – 5. koht – Tormi Talur, Karoliine Liigmann,  Kenely Amberg

9. klasside konkursi teemaks oli Mirror, mirror on the wall ehk Peeglike, peeglike seina peal.

  1. koht – Sandra Zius
  2. koht – Airi Zenkevičs
  3. koht – Siim Saat

Konkursi viis läbi ja edastas infot õpetaja Ülle Kreos.

Luutsinalaat tuleb taas

Kolmapäeval, 12. detsembril 2018

Vanalinna koolis 12.00 – 12.45

LUUTSINALAAT 

Osalema (müüma) on oodatud õpilased, õpetajad, kooli töötajad ja lapsevanemad.

Jõulukaupa ostma kõik huvilised.

 Müüjate registreerimine: 4. – 10. detsembrini huvijuhi juures.

Fotol: Eliise Lopp ja Karoli Harjus 2017. aasta luutsinalaadal.

Maakonna koolide mälumängult Vanalinna koolile I ja II koht

Igal aastal toimub üleriigiline koolidevaheline mälumänguturniir Koolikilb ja sel aastal juba 26. korda. Finaalturniirile eelnevad maakondlikud voorud. Saare maakonna eelvoor toimus 28. novembril Orissaares. 

Vanalinna kooli võistkondadel läks sel korral väga-väga edukalt. Koju toodi nii I kui ka II koht!

I koha saavutas 8.a klassi võistkond: Otto Kokk, Ehard Kuusk, Tormi Talur, Jarno Maripuu

II koha saavutas 9.a klassi võistkond: Romet Vahter, Karolin Kask, Ralf Sebastian Anvelt, Airi Zenkevičs

Väga tublilt osales ja saavutas 6. koha 7.a klassi võistkond: Andri Rõõmus, gete kasin, Sander Aleks Mander, Lisette Lemba

Kiitus kõigile osalejatele ja suur tänu õpetaja Ülle Kreosele, kes õpilastega koos turniiril käis.