shadow

Maakonna geograafiaolümpiaadi piirkonnavoor

11. veebruaril toimus geograafiaolümpiaadi piirkonnavoor.

Meie kooli esindasid järgmised õpilased:

7. klass (osavõtjaid 36) – 8. koht – Karel Martin Saar (7.a)

10.  koht – Eveli Lätt (7.a)

18. koht – Loona-Maria Blank (7.a)

Olümpiaadil osalesid Lauri Sepp ja Karoli Harjus (7.a)

8. klass – 6. koht – Airi Saar (8.a)

9. klass – osalesid Otto Kokk (9.a) ja Emeli Pikner (9.b)

Täname kõiki võistlejaid ja juhendajat õpetaja Ülle Kreosi!

OSAVÕTT PIIRKONDLIKEST OLÜMPIAADIDEST

Kunstiolümpiaadi piirkonnavoor (8.02.20)

 Osaleja: 2. koht –  Miia Saar (7.b)

Juhendaja õp. E. Pidmann

Ajaloo-olümpiaadi piirkonnavoor 6. -9. klassidele (8.02.20)

 6. klass

Osalejad:  Nora-Liisa Viherpuu ja Ats Salu (6.a) ning  Janar Sepp (6.b)

7. klass

Osalejad1.koht  –  Eveli Lätt (7.a), 4. – 5. k. – Hanno Kull (7.a),                   

8. klass

Osalejad: 4. koht –  Airi Saar (8.b),11. k. – Lisette Lemba (8.a)

9. klass

Osalejad: 1. koht – Sandra Järmut (9.b), 16. -17. k.- Otto Kokk (9.a)

  6. -7. kl. juhendaja õp. Ü. Pihelpuu, 8. -9. kl. juhendaja õp. L. Lahe

Täname kõiki osalejaid ja juhendajaid õpetajaid!

Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor

5. veebruaril toimus matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor 7. -9. klassidele.

7. klass

Osalejad:  3. kohtKätri Kruusement (7.b), õp. Külli Põldma 

                7. koht Eveli Lätt (7.a), õp. M. Meisterson

               11.- 12. koht Karoli Harjus ja Hanno Kull (7.a), õp. M. Meisterson

8. klass

Osalejad:  4. -5. koht. – Airi Saar (8.a), õp. M. Meisterson

                 9. -10. koht – Merit Vinkel (8.b), õp. K. Põldma

                14. koht – Berit Murd (8.b), õp. K. Põldma

                                  Otto Virrit (8.a), õp. M. Meisterson

9. klass

Osalejad: Jako Männikust ja Emeli Pikner (9.b), õp. M. Meisterson

Täname kõiki olümpiaadil osalenuid ja juhendajaid õpetajaid!

 

Maakonna bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoor

1. veebruaril toimus bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoor.

Meie kooli esindasid järgmised õpilased:

  1. klass – 7. – 8. koht – Kätri Kruusement (7.b)

                       9. koht – Hanno Kull (7.a)

  1. klass – 4. – 5. koht – Lisette Lemba (8.a)
  2. klass – 10. koht – Raina Kolk (9.a)

Täname kõiki võistlejaid ja juhendajat õpetaja Ülle Kreosi!