shadow

OSAVÕTT PIIRKONDLIKEST OLÜMPIAADIDEST

Kunstiolümpiaadi piirkonnavoor (8.02.20)

 Osaleja: 2. koht –  Miia Saar (7.b)

Juhendaja õp. E. Pidmann

Ajaloo-olümpiaadi piirkonnavoor 6. -9. klassidele (8.02.20)

 6. klass

Osalejad:  Nora-Liisa Viherpuu ja Ats Salu (6.a) ning  Janar Sepp (6.b)

7. klass

Osalejad1.koht  –  Eveli Lätt (7.a), 4. – 5. k. – Hanno Kull (7.a),                   

8. klass

Osalejad: 4. koht –  Airi Saar (8.b),11. k. – Lisette Lemba (8.a)

9. klass

Osalejad: 1. koht – Sandra Järmut (9.b), 16. -17. k.- Otto Kokk (9.a)

  6. -7. kl. juhendaja õp. Ü. Pihelpuu, 8. -9. kl. juhendaja õp. L. Lahe

Täname kõiki osalejaid ja juhendajaid õpetajaid!

Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor

5. veebruaril toimus matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor 7. -9. klassidele.

7. klass

Osalejad:  3. kohtKätri Kruusement (7.b), õp. Külli Põldma 

                7. koht Eveli Lätt (7.a), õp. M. Meisterson

               11.- 12. koht Karoli Harjus ja Hanno Kull (7.a), õp. M. Meisterson

8. klass

Osalejad:  4. -5. koht. – Airi Saar (8.a), õp. M. Meisterson

                 9. -10. koht – Merit Vinkel (8.b), õp. K. Põldma

                14. koht – Berit Murd (8.b), õp. K. Põldma

                                  Otto Virrit (8.a), õp. M. Meisterson

9. klass

Osalejad: Jako Männikust ja Emeli Pikner (9.b), õp. M. Meisterson

Täname kõiki olümpiaadil osalenuid ja juhendajaid õpetajaid!

 

Maakonna bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoor

1. veebruaril toimus bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoor.

Meie kooli esindasid järgmised õpilased:

  1. klass – 7. – 8. koht – Kätri Kruusement (7.b)

                       9. koht – Hanno Kull (7.a)

  1. klass – 4. – 5. koht – Lisette Lemba (8.a)
  2. klass – 10. koht – Raina Kolk (9.a)

Täname kõiki võistlejaid ja juhendajat õpetaja Ülle Kreosi!

 

Maakonna matemaatikaviktoriini NUPUTA eelvoor

30. jaanuaril  toimus TÜ Teaduskooli poolt korraldatud maakonna

matemaatikaviktoriini NUPUTA eelvoor. Meie koolist osales kolm võistkonda.

 

Nuputa võistlus 5. -6. klassidele

6. koht

Osalejad: Mari-Ann Lipu, Alicia Peegel (5.b); Helerin Kallus, Mathias Songisepp (6.b)           

Juhendajad õp. Ü. Pihelpuu, K. Põldma

 

Nuputa võistlus 7. klassidele

2. koht KVK II võistkond

Osalejad: Kätri Kruusement, Klaudia Mägi, Miia Saar (7.b )

Juhendaja õp. K. Põldma

 

4. koht KVK I võistkond

Osalejad: Karoli Harjus, Hanno Kull, Eveli Lätt (7.a)

Juhendaja õp. M. Meisterson

 

 Täname kõiki võistlejaid ja juhendajad õpetajaid!