shadow

Õpilased osalesid väga edukalt ajaloo-olümpiaadil.

13. veebruaril 2016 toimus ajaloo-olümpiaadi piirkonnavoor.

Paremaid tulemusi saavutasid järgmised õpilased:

1. koht – Kristo Aaslaid, 8. b klass

1. koht – Petrik Saks, 9. b klass

4. koht – Siiri Kerno, 6. b klass

8.- 9. koht – Markus Talp, 7.a klass

9. koht – Luise Alle, 6. b klass

10. koht – Romet Vahter, 6.a klass

Olümpiaadil osalesid veel hästi Karolin Kask ja Hendrik Rüütel (6.a kl.), Karl Henry Teär ja Mergit Suurhans (8.a kl.)

Kiitus kõigile tublidele ajalooolümpiaadil osalejatele ja juhendajale õpetaja Luule Lahele.

Õpilased osalesid tublilt bioloogiaolümpiaadil.

6.veebruaril toimus bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoor.Meie koolist osalesid olümpiaadil Triinu Saar (7.a kl.), Laura Lisette Salong ja Jan Jõgi (7.b kl.), Helen Tšernobrovkin, Jaak-Tambet Lepik ja Marilis Lepp  (8.a kl.), Tekla Kütt ja Rome-Andreas Asuja (8.b kl.), Marje Avik ja Karmel Kikas (9.a kl.), Eliis Kaseväli, Greta Vaher ja Petrik Saks (9.b kl.)

Paremaid tulemusi saavutasid järgmised õpilased:

Eliis Kaseväli – 10. koht

Jan Jõgi – 12. -13. koht

Kiitus kõigile tublidele bioloogiaolümpiaadil osalejatele ja juhendajale õpetaja Ülle Kreosele.

Õpilased osalesid edukalt matemaatikaolümpiaadil.

30. jaanuaril toimus matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor. Meie koolist osalesid olümpiaadil Airi Saar ja Otto Virrit (4.a kl.), Merit Vinkel ja Elsa-Lee Škokov (4. b kl.), Otto Kokk ja Gethe-Maria Roomets (5.a kl.), Jako Männikust (5.b kl.), Romet Vahter ja Roos Marie Karmel Pšenitsnaja (6.a kl.), Luise Alle, Siiri Kerno ja Anastasiia Ostapchuk (6.b kl.), Sander Penza, Karolinna Pilden ja Karl Henry Teär (8.a kl.)

Paremaid tulemusi saavutasid järgmised õpilased:

Sander Penza – 2. koht Airi Saar 4. -7. koht

Merit Vinkel 4. -7. koht

Otto Virrit 8. -9. koht

Otto Kokk 12. -14. Koht

Romet Vahter 12. -17. Koht

Luise Alle 12. -17. koht

Kiitus kõigile tublidele matemaatikaolümpiaadil osalejatele ja juhendajatele õpetajatele Ene Grassile, Aimi Kirschile, Girta Tangule, Mare Meistersonile ja Külli Põldmale.

Õpilased osalesid edukalt emakeele olümpiaadil

29. jaanuaril toimus emakeeleolümpiaadi piirkonnavoor. Meie koolist osalesid olümpiaadil Triinu Saar ja Cassandra Jõgi (7.a kl.), Jan Jõgi ja Robin Ivanov (7.b kl.), Lorena Voronov ja Gabriella Tarkus (8.a kl.), Kadi-Riin Kangur ja Stella Stepanov (8. b kl.), Hanna Ess ja Regina Martin (9.a kl.), Laura Priske ja Greta Vaher (9.b kl.)

Paremaid tulemusi saavutasid järgmised õpilased:

Jan Jõgi – 12. koht

Hanna Ess – 14. -15. koht

Kiitus kõigile tublidele emakeeleolümpiaadil osalejatele ja juhendajale õpetaja Erina Küürale.