Häid tulemusi Saare maakonna võistlustelt

Märtsis (15.03) toimusid Orissaares Saare maakonna meistrivõistlused 3×3 korvpallis. Vanalinna kooli 8.-9. klasside võistkond saavutas oma vanusegrupis väga tubli III koha!

Võistkonnas mängisid: Andre Leppik 9.a, Gregor Aro 8.a ja Erko Bõstrov 8.b.

Kiitus ja õnnesoovid poistele!

Kolmapäeval, 6. aprillil toimusid Orissaare Spordihoones Saare maakonna 4.-5. klasside meistrivõistlused rahvastepallis. Nii tüdrukute kui ka poiste võistkond saavutasid mõlemad tubli 6. koha.

Tüdrukute võistkonnas mängisid: Emili Arro 5.a, Maarja Säde Paat 5.a, Elis Carolyn Jööts 5.b, Teneli Kastein 5.b, Hanna-Ly Heinväli 4.a, Lilit Hein 4.a.

Poiste võistkonnas mängisid: Simmo Laanet 4.a, Kaspar Maiste 4.a, Villem Havi 4.a, Marlon Purga 4.b, Holger Aus 3.a, Carl Joosep Johanson 5.a, Karl-Sander Siimer 5.b, Sten-Markus Schapel 5.a.

Kiitus õpilastele kooli esindamise eest ja suur tänu õpetaja Edgar Haavikule võistkondade juhendamise ning võistlustel toetamise eest!