Suur tänu!

Neljapäeval, 12. mail oli Kuressaare Kultuurikeskus tulvil Vanalinna kooli lastest ja lapsevanematest. Aitäh armsad lapsevanemad ja külalised kontserdi ja kohviku külastamise eest!

Te olite võrratu publik! Suu tänu kõigile kevadkontserdi õnnestumise eest!

Eriti täname kõiki laval esinenud õpilasi!

Suur tänu õpilaste juhendajatele: Malle Veske, Anneli Tarkmeel, Eldin Lember, Girta Tang, Tiiu Haavik, Ene Grass, Kadi Tänav(Tänak), Ülle Pihelpuu, Tiiu Murd, Kairi Pihel,  Margared Saar, Marika Roots, Hanno Kull (9.a).

Suur tänu kõigile abilistele õpilastele ja õpetajatele, kes toimetasid garderoobis, lava taga või piletitega!

Aitäh kooli hoolekogu liikmele Maarja Kullamaale korjanduskastidega tegelemise eest ja direktor Tõnu Erinil abi eest!

Aitäh kontserdi juhtidele Heilis Verlinile 9.b ja Hanno Kullile 9.a ning tehnilise abi eest laval Marten Välile 8.b  ja Ander Ausile 8.a.

Suur tänu Kuressaare Kultuurikeskusele ja eriti helitehnik Veiko Kivile!

Fotode eest suur tänu Gert Lutterile!  Fotosid näed kooli FB lehelt või siithttps://www.flickr.com/photos/vanalinna/albums/72177720298914083

Suur tänu 7.b õpilastele kohviku korraldamise ideega kaasa tulemast ja ettevalmistamisele kaasa aitamast: Alicia Peegel, Lisandra Püüa, Keitlin Hallik, Lisandra Luik, Matis Vaher, Rome Post.

Kohvikus toimetasid samuti 7.b õpilased: Lisandra Püüa, Keitlin Hallik, Lisandra Luik, Matis Vaher, Rome Post ning  õpetajad Erina Küüra ja Tiia Kütt.

Suur, suur tänu kõigile küpsetajatele ja panustajatele: kõik 2.a klassi õpilased ja Kadi Tänav(Tänak), Õnne-Mari Viherpuu 4.b, Rome Post 7.b, Matis Vaher 7.b, Alicia Peegel 7.b, Elen Sink, Maie Erin, Piret Seema, Kairi Pihel, Tiia Kütt, Aimi Kirsch, Kristi Turja, Piret Seema, Tiiu Murd, Anne Pruul.

Huvijuht

Piret Seema