1.-3. kl rahvastepallurid osalesid maakonna koolide turniiril

Neljapäeval, 14. novembril toimusid Kuressaare Spordikeskuses Saare maakonna koolide võistlused rahvastepallis 1.-3. klasside tüdrukute ja poiste võistkondadele. Vanalinna kooli võistkonnad olid taas tublid! Poiste võistkond saavutas III koha ja tüdrukute võistkond 4. koha.

Poiste võistkonnas mängisid:

Fotol 1. rida vasakult; Kaspar Maiste 2.a, Marlon Purga 2.b, Artur Läets 2.b, Karl Sander Siimer 3.b.

2. rida vasakult: Aron Peegel 3.a, Villem Havi 2.a, Sven-Erik Siim 3.a, Sten-Egert Sööt 3.a

Tüdrukute võistkonnas mängisid: Rahel Jalakas 3.b, Kendra Koplimäe 3.b, Elis Carolyn Jööts 3.b, Lilit Hein 2.a, Hanna-Ly Heinväli 2.a, Marie Raud 2.a, Helery Rüütel 2.a, Mia Kaare 2.a

Mõlema võistkonna treener on õpetaja Kadi Tänav(Tänak)! Kiitus ja õnnesoovid tublidele mängijatele ja õpetaja Kadile!