Oma triip vaibas – Eesti 100

IMG_20180206_113423Kuressaare Kunstistuudio kutsus üles kuduma Eesti Vabariigile tema juubeliks 100 triibuga vaipa. Oma panuse vaiba sisse andsid ka 8.a klassi tüdrukud Karolin Kask, Sandra Zius ja Airi Zenkevičs.

Fotol koob vaipa Airi Zenkevičs.

Info edastas õpetaja Tiia Kütt.

Kodutütred mängisid lauamänge

Sõbrakuul on kodutütardel traditsiooniks kokku saada lauamängude päeval.

Lauamängude päev - Eesti 100 (2), 10.02.201810. veebruaril kogunesid Kuressaare Vanalinna Kooli võimlasse kodutütred ja juhendajad  Aste, SÜG-i, Salme, Leisi, Orissaare, Kahtla, Noortekeskuse ja Vanalinna rühmast.

Põnevus oli suur, sest sel korral oli harjumuslik lauamängude päev hoopis midagi uut. Mõte korraldada natuke teistmoodi päev, tuli peavanema Angelika kingitusest meie taasloomise 20. aastapäeva puhul. Nimelt saime lauamängu – Eesti mälumäng.

Osalejad jagati võistkondadesse ja soojenduseks alustasid kõik lauamänguga – Eesti mälumäng.

Peale soojendust muutus Vanalinna kooli võimla suureks mänguväljaks ja algas meie oma lauamäng – Eesti 100. Mängus oli vaja teadmisi, nutikust, meeskonnatööd ja kiireid jalgu. Põnevas siblimises saavutasid esimese kohta võistkond, kuhu kuulusid kodutütred Kertu Goidin (Orissaare), Merilin Tilk (Vanalinna), Ene-Ly Nõmm (Aste), Annela Aus (Vanalinna) ja Kerli Haamer (Orissaare).

Sel aastal korraldasid vahva päeva Vanalinna rühma kodutütred.

Jutu autor Luise Alle 8.b klassist.