11.-17.04 SAMMURALLI 2022

Tere head õpilased, õpetajad ja kooli töötajad!

Aprill on tervise ja südamekuu!

Olete juba mitmel viimasel õppeaastal väga tublilt osalenud meie koolisisestel sammude kogumise ja liikumise sündmustel. Et liikumisele veel rohkem hoogu juurde anda, siis sel korral kogume samme koos Kuressaare Nooruse Kooli ja Kuressaare Hariduse Kooliga. Omavahel võistlevad eraldi arvestuses nii kolme kooli õpilased kui ka õpetajad ja personal. Seekord ei piira meid distantsõpe ega 2+2 reegel. Kutsu sõbrad või kolleegid välja, et vastu võtta sammude kogumise väljakutse!

Häid tulemusi Saare maakonna võistlustelt

Märtsis (15.03) toimusid Orissaares Saare maakonna meistrivõistlused 3×3 korvpallis. Vanalinna kooli 8.-9. klasside võistkond saavutas oma vanusegrupis väga tubli III koha!

Võistkonnas mängisid: Andre Leppik 9.a, Gregor Aro 8.a ja Erko Bõstrov 8.b.

Kiitus ja õnnesoovid poistele!

Kolmapäeval, 6. aprillil toimusid Orissaare Spordihoones Saare maakonna 4.-5. klasside meistrivõistlused rahvastepallis. Nii tüdrukute kui ka poiste võistkond saavutasid mõlemad tubli 6. koha.

Kadrid mängisid rahvastepalli

Reedel, 8. aprillil toimus kooli võimlas kaua oodatud koolisisene traditsiooniline võistlus tüdrukute võistkondadele – KADRIDE rahvastepall!

Võistluste tulemused:

2.-3. klassid: I koht – 2.a kl; II koht – 3.b kl; III koht – 2.b kl; IV koht – 3.a kl

4.-5. klassid: I koht – 4.a kl; II koht – 5.a kl; III koht – 5.b kl; IV koht – 4.b kl

6.-7. klassid: I koht – 6.a kl; II koht – 7.a kl; III koht – 7.b kl; IV koht – 6.b kl

8.-9. klassid: I koht – 9.b kl; II koht – 9.a kl; III koht – 8.b kl; IV koht – 8.a kl

Fotol üldvõitjad 9.b klassi naiskond.

Fotosid näed:https://www.flickr.com/photos/vanalinna/albums/with/72177720298109343

Kiitus kõigile võistlejatele!

Suur tänu võistluste korraldajatele õp Edgar ja Tiiu Haavikule.

Toimus mälumängu III voor

Kolmapäeval, 6. aprillil toimus loodusainete klassis 5.-9. klasside mälumängude III voor. Osales 7 tublit võistkonda! Esindatud olid: 5.a, 5.b, 6.a, 7.b, 8.a, 9.a ja 9.b võistkonnad.

Parimad punktikogujad sel korral olid:

I-II koht – Kapsas 9.a (14p)

I-II koht – Inimesed 8.a (14p)

III koht – Tomat 6.a (12p)

Kiitus kõigile osalejatele!

Fotod: https://www.flickr.com/photos/vanalinna/albums/with/72177720297920530

Suur tänu küsimuste koostamise ja mälumängu läbiviimise eest õpetaja Madli Varikule ja õpetaja Reene Kanemägile.