Fotonäitus SÜGISE VÄRVID

Oktoobris 2021 kuulutas Vanalinna kooli õpilasesindus välja fotokonkursi SÜGISE VÄRVID. Iga osaleja sai konkursile saata kuni 3 fotot. Ilma autori nimedeta fotod laeti üles Kuressaare Vanalinna Kooli õpilasesinduse Facebooki lehele, kus toimus avalik hääletus. Konkursil osales 60 autorit ja fotosid, millele sai anda oma „meeldib“ oli kokku 89. Koolimaja II korruse koridoris üles pandud näitusel on väljas 20 enim meeldimisi kogunud originaaltööd. Aitäh kõigile konkursil osalenutele! Suur tänu õpetaja Liane Treile, kes ärgitas õpilasi konkursil osalema!

Parimate tööde autorid: Jennifer Maisalu 2.a, Tarel Lakovitš 7.b, Kaspar Esko 9.a, Heleri Ink 4.a, Eveli Lätt 9.a, Helena Metsmaa 7.b, Helena Mardi 8.b, Merlyn Tamm 8.b, Hanno Kull 9.a, Marek Meinberg 7.b, Mari-Ann Lipu 7.b, õpetaja Ene Grass, huvijuht Piret Seema, õpetaja Tiia Kütt.

Näituse idee – õpilasesindus ja huvijuht Piret Seema; konkursi kuulutuse kujundus ja postitamine – Karoli Harjus 9.a; fotode salvestamine ja autorluse kontroll – Hanno Kull 9.a; fotode trükk – Andi Roost (Karli Foto); näituse kujundamine ja ülespanek – Piret Seema, õpetaja Madli Varik, Mia-Nora Vislapuu 4.b, Nelerin Assin 4.b.

Parimate autorite tunnustamine toimub II perioodi lõpus.