shadow

Hea koolipere!

Juba mõnda aega oleme elanud pühadeootuses ja -meeleolus. See tähendab, et varsti on käes jõulud ja sealt veel nädal edasi ning ongi aasta läbi!

Mööduv aasta on olnud erinev eelmistest oma uue reaalsuse ja Covid-viirusega koos elades. Õnneks oleme õppinud selle viirusega koos elama ja saanud oma õppetööd veidigi tavapärases rütmis korraldada – koolis, klassiruumis, õpilased ja õpetaja omadega koos!

See ei tähenda aga seda, et peaksime loobuma valvsusest ja enese hügieeninõuetest (kätepesust ja desinfitseerimisest), distantsi hoidmisest ja liigsetest kontaktidest. Hoiame ise ennast, oma lähedasi ja sõpru! Kanname maski, kus vaja, ja näitame kõigile, et hoolime oma ja teiste tervisest! Vältida tuleb ikka rahvarohkeid kogunemisi ja reisimist riskipiirkondadesse. Jätkuvalt püsime haigena kodus!

Vaheajalt taas kooli tulles palun testime kõik (ka vaktsineeritud ja põdenud) end kiirtestiga kodus kas pühapäeval, 9.jaanuari õhtul või 10. jaanuari hommikul enne kooli tulekut, et veenduda oma ohutust tervislikust olukorrast. Võtke palun oma test kooli kaasa!

Kui teil on haigustunnused või kodus on keegi viirushaige, siis jääge palun kindlasti koju!

Olge ja püsige terved!

Kauneid jõule ja meeleolukat aastavahetust! Tulgu uus algav aasta viiruse vaba ja rohkelt rõõmu pakkuv meile kõigile!

Lugupidamisega

Tõnu Erin