KVK playback 2020 tulemused

Reedel, 14. veebruaril toimunud Vanalinna kooli playbacki vanusegruppide laureaadid olid:

1.-3. kl arvestuses: 3.a – ,,Hey Mickey”

4.-6. kl arvestuses: 5.b – “Tahan oma raha tagasi”

7.-9. kl arvestuses: 7.b – “Forever Young”

Kõiki tulemusi näed siit: Playback 2020 TULEMUSED

Fotosid vaata siit: https://www.flickr.com/photos/vanalinna/albums/72157713196590096

Etteasteid hindas žürii koosseisus:

• Vanalinna kooli vilistlane,  Saaremaa Ühisgümnaasiumi 10. kl õpilane Siiri Kerno;
  • Vanalinna kooli vilistlane ja meie kauaaegne õpilasesinduse president, KVK playback 2019, 7.-9.kl I koha saavutanud kava juhendaja, Saaremaa Ühisgümnaasiumi 10. klassi õpilane Karolin Kask;
  • Vanalinna kooli vilistlane, 2016. aasta maakondlikul Jäljendusvaadendil individuaalne III koht 7.-9. kl arvestuses, Kuressaare Gümnaasiumi 11. kl õpilane Johanna Seema;
  • Vanalinna kooli vilistlased, 2015. aasta KVK playbacki ja maakonna Jäljendusvaadendi I koha omanikud, Kuressaare gümnaasiumi 11. kl õpilased Robin Ivanov ja Jan Jõgi;
  • Vanalinna kooli õpilaste esindajana õpilasesinduse president Karoli Harjus.

4.a klassi arvamusi playbacki kohta:

Oskar: Ma olen neli aastat järjest esinenud. Mulle meeldib esineda, kuna esinemisi tuleb harva ette. Ma ei olnud üldse närvis ja seekord ei tundnud ma piinlikust oma kostüümi pärast ka. Ma tahaks 9. klassini playbackil osleda.

Tene-Liis: Minu arust oli väga lahe. Mulle meeldis 3.a kl esitus ja ma loodan, et järgmisel aastal on ka playback.

Marten Eerik: Meie esitus oli päris koomiline ja kui me alustasime, siis paljud väiksemad lapsed naersid ja see tegi hea tunde.

Kertu: Mulle nii väga meeldib playback ja ma arvan, et seda võiks kasvõi miljon aastat veel teha.

Carola: Ma esinesin ja see oli lõbus. Mulle meeldib esineda.

Annaliisa: Mulle meeldis playback, sest see on tore, lõbus ja naljakas ja saab uueks aastaks mõtteid.

Patricia: Mulle meeldis kõige rohkem lõpp, kui Madli ja Piret esinesid, aga kahju, et nad ei saanud auhinda, kuna nad ei läinud arvesse. Kui ma oleks kohtunik ja nad läheksid arvesse, siis ma annaksin suure musta plaadi neile.

Keiro Enn: Mulle meeldib, et ma saan teha midagi naljakat ja lõbusat.

Kätriin: Mulle meeldis see, sest seal oli lõbus vaadata. Mulle meeldisid väiksemate playbackid ja playbacki tasub edasi teha.

Kevin: Esineda oli natuke piinlik, sest mul oli nii veider kostüüm.

Lovise: Esinesin playbackil. See oli väga lahe, sest ei ole enne playbackil käinud. Esitused olid lahedad ja oli näha, et on vaeva nähtud. Arvan, et see on tore traditsioon ja seda peaks kindlasti jätkama.😊

Aitäh kõigile abilistele, kes ürituse õnnestumisele kaasa aitasid!

Suur, suur tänu juhendajatele!

Ürituse peakorraldaja huvijuht Piret Seema.