Saaremaa valla noortevaldkonna Hea eeskuju on Luise Alle

Neljapäeval, 22. novembril tunnustas Saaremaa Vallavalitsus Aste klubis maakonna noortevaldkonna silmapaistvamaid tegijaid 2018.  Hea eeskuju kategoorias sai kõrge tunnustuse Vanalinna kooli 9.b klassi õpilane Luise Alle.

Tunnustamiseks esitas Luise kandidaadi meie kooli kodutütarde juhendaja Tiia Kütt.

Luise on aktiivne, rõõmsameelne ja töökas Kuressaare Vanalinna kooli õpilane, kes tegutseb ja toimetab erinevates valdkondades, tal on ka head tulemused õppetöös. Ta kuulub Saaremaa kodutütarde organisatsiooni juba aastast 2013 ja on seal väga aktiivne. Oma eeskuju ja tegutsemisega on Luise suurendanud huvi kodutütarde tegevuse vastu oma koolis. Tema hobideks on ka laulmine, etlemine ja joonistamine, milles ta on saavutanud edukaid tulemusi konkurssidel.