Osalesime võistlusmängul “Koolivikker 2019”

Kolmapäeval, 6. novembril toimus Muhu põhikoolis Saare maakonna koolide võistlusmäng KOOLIVIKKER 2019. See on üks omamoodi sõbralik turniir, kus maakonna koolid võtavad mõõtu mälumängus ja loovate kunstiülesannete lahendamises. Sel korral oli võistlema tulnud 13 kooli. Võistluse korraldab alati eelmise aasta võitja, kelleks oli Muhu põhikool ja korraldaja kool ise ei võistle.

Vanalinna kooli võistkond sel korral küll auhinnalisi kohti ei saanud, aga kooli esindanud õpilased olid väga tublid! Mälumängus saavutati tihedas punktide arvestuses 5. koht.

Mälumängu võistkonnas olid: Alicia Peegel 5.b, Ats Salu 6.a, Hanno Kull 7.a, Airi Saar 8.a, Karoliine Liigmann 9.b.

5.-6. klasside kunsti arvestuses saavutasid tubli 6.-7. koha 6.b klassi tüdrukud Helena Mardi ja Maria Kiier (juhendaja õp Tiia Kütt) ning 7.-9. klasside arvestuses saavutasid samuti 6.-7. koha 7.b klassi tüdrukud Miia Saar ja Marissa Kaarin Kaasik (juhendaja õp Ene Pidmann).

Suur tänu õpilastele, kes peale koolipäeva olid nõus võistlusmängus kooli esindama. Kiitus teile!

Suur tänu kõigile õpetajatele, kes võistkonna liikmeid on õpetanud ja aidanud! Õpilastega käis kaasas huvijuht Piret Seema.