Sõbrapäeval otsiti südameid ja toimus mälumängu II voor

Neljapäeval, 14. veebruaril tähistasime koolis rahvusvahelist SÕBRAPÄEVA. Juba hommikul jagasid õpilasesinduse ja TORE ringi liikmed kõigile soovijatele välja kaunistatud poolitatud südamed. Ülesandeks oli päeva jooksul üles leida südame teine pool. Kes leidsid üles oma südame teise poole, neid ootas valvelauas magus üllatus. Rõõmu ja elevust tekitas südamete otsimise mäng rohkesti.

Vahetundides said tantsuhuvilised suisa kolmel vahetunnil kooli saalis Just Dance lugude saatel sõbraga tantsu lüüa.

Aitäh TORE ringi liikmetele, kes nii suure hulga kauneid südameid valmistasid ja saalis tantsuvahetunde läbi viisid!

Samuti sai sõbrapäeval teoks selle õppeaasta mälumängu II voor 5.-9. klassidele. Kokku osales 9 võistkonda. Esindatud olid: loodusringi nooremate õpilaste võistkond, 5.b (2 võistkonda), 6.a, 6.b (2 võistkonda), 8.a, 8.b, 9.a.

Tulemused olid järgmised:

I koht Geeniused – 9.a (35,5p)

II koht 22B – 8.b (31p)

III koht Kapsas – 6.a (28,5p)

4.-5. koht – Fääbid faasanid – 6.b (27,5p)

4.-5. koht – Bonucci – 8.a (27,5p)

Suur tänu küsimuste koosatajale õp Luule Lahele ja küsimuste koostajatele ning läbiviijatele õp Ülle Kreosile ja õp Madli Varikule!

Kiitus osalejatele!