Toimus juba XXV Kuressaare Vanalinna Kooli karikaturniir rahvastepallis

Reedel, 29. märtsil oli Kuressaare Vanalinna kooli võimla taas rahvastepallurite päralt. Teoks sai kooli üks pikima ajalooga sündmus – XXV Vanalinna kooli karikaturniir rahvastepallis.

Turniiri eesmärgiks on läbi aastate olnud võimaluse andmine noortele rahvastepallihuvilistele kohtuda eakaaslastega teistest koolidest, hoida koolidevahelisi sportlikke sidemeid ja  jätkata Vanalinna kooli endise kehalise kasvatuse õpetaja, Eili Kösteri algatatud rahvastepalliturniiride traditsiooni. Algselt toimus turniir Kuressaare koolide vahel. Nüüd on osalema kutsutud ka naaberkoole Kuressaare lähistelt.

Sel korral osalesid peale korraldava kooli veel Saaremaa Ühisgümnaasium, Aste Põhikool ja Kaali kool. Piduliku turniiri avas ja võistlejaid tervitas Vanalinna kooli direktor Tõnu Erin. Palliplatsil olid vastamisi 1.-3. ja  4.-5. klasside tüdrukute ja poiste koondvõistkonnad ning kõigi tublide pallurite seast selgitati välja võistkondade parimad mängijad.

Fotosid näed siit: https://www.flickr.com/photos/132144789@N08/albums/72157707959963014

Turniiri tulemused:

1-3.kl tüdrukud:  I koht – SÜG, II koht – KVK

1.-3. kl poisid: I koht – SÜG, II koht – Kaali Kool, III koht – KVK, IV koht – Aste PK

4.-5.kl tüdrukud: I koht – Aste Põhikool, II koht – KVK, III koht – SÜG

4.-5. kl poisid: I koht – Aste PK, II koht – KVK, III koht – SÜG, IV koht – Kaali Kool

Kõikide mängude kokkuvõttes kogusid koolid punkte järgnevalt:

I koht  SÜG – 20 punkti;  II koht Vanalinna kool – 19 punkti; III koht  Aste PK – 14 punkti; IV koht  Kaali Kool – 7 punkti

1.-3. klasside parimad mängijad olid: SÜG-i tüdrukute võistkonnas Birgit Raamat ja poiste võistkonnas Jesse Esna, Aste PK poiste võistkonnas Kaarel Sai.  Vanalinna kooli tüdrukutest oli parim Patricia Jõgi ja poistest Oskar Arula ning Kaali Kooli parim mängija Kaspar Aus.

4.-5. klasside parimad mängijad: Kaali Kooli poiste võistkonnast Evert Põllu,  Aste PK tüdrukute võistkonnast Liis Palu ja poistest Märten Vessik. SÜG-i tüdrukute võistkonnast Maris Rüütel ja poistest Kaur Vesberg ning Vanalinna kooli parim tüdruk Kadi Kokk ja parim poiss Kristofer Johannes Arula.

Võistkondade juhendajad: SÜG 1.-3. klassid – Kadri Pulk, 4.-5.klassid – Enn Laanemäe ja Ly Haandi, Aste PK – Kai Vahter, Kaali Kool – Rainer Helde, Vanalinna kool – Kadi Tänav(Tänak), Edgar Haavik

Korraldajad – õp Edgar ja Tiiu Haavik ning huvijuht Piret Seema tänavad kõiki osalenud koole ja võistkondade juhendajaid turniiril osalemise eest! Kohtumiseni XXVI turniiril!