Toimus maakonna koolide etlejate konkurss 2022

Teisipäeval, 15. märtsil toimus Saare maakonna  etlejate konkurss. 4.-6. klasside etlejad näitasid oma sõnaseadmise oskuseid Kuressaare Vanalinna Kooli saalis ning 7.-9. klasside ja gümnaasiumi astme ilulugejad Saaremaa Gümnaasiumi auditooriumis. Konkurssi korraldavad koostöös Kuressaare Vanalinna Koolist huvijuht Piret Seema, Saaremaa Gümnaasiumist õpetaja Merle Rekaya ja Kuressaare Hariduse koolist õpetaja Rita Ilves.

Vanalinna koolist esindasid 4.-6. klasside konkursil Ats Gregor Kasin 4.a klassist (juhendaja Girta Tang), Hanna-Grete Usin 5.a klassist (juhendaja Aimi Kirsch) ja Adeele Arikas 6.a klassist (juh Ene Grass) ja 7.-9. klasside konkursil Miia Maria Poopuu 7.a klassist (juhendaja Ene Grass),  Merlyn Tamm 8.b klassist (juhendaja Erina Küüra) ja Eliise Lauren Valdna 9.b klassist (juhendaja Erina Küüra).

Fotol Eliise Lauren ja Merlyn.

Kõik osalejad olid väga tublid!

Eriti hästi õnnestus etlemine sel korral Eliise Lauren Valdnal, kellele omistati oma vanuseastme laureaadi tiitel ja Merlyn Tamme tunnustati eripreemiaga.

Palju õnne premeeritutele ja suur tänu kõigile juhendajatele!