Toimusid koolisisesed konkursid 4.-6. kl, 7.-9. kl ja 1.-3. klasside etlejatele

Teisipäeval, 19. novembril toimusid konkursid 4.-6. klasside ja 7.-9. kl etlejatele. 4.-6. klasside konkursil osales 18 tublit ja julget lugejat, kes esitasid peast vabal valikul luuletuse ja proosapala.

Laureaate ja silmapaistvamaid valis välja õpetajate žürii koosseisus: Ene Grass, Tiiu Murd, Kadi Tänav(Tänak), Piret Seema.

Laureaadid: Tõnu Lindmets 4.a, Karmo Ool 4.b, Robert McCarthy 5.b

Klasside parimad ja eripreemiad: Tõnu Lindmets 4. a parim etleja, Karmo Ool – 4.b parim etleja, Robert McCarthy – 5.b parim etleja, Ats Salu 6.a – eripreemia luuletuse esitamise eest, Rebecca Lilian Nelis 6.a – eripreemia omaloomingu esitamise eest, Janar Sepp – 6.b parim etleja

7.-9. klasside laureaadid: Raina Kolk 9.a ja Emeli Pikner 9.b. Eripreemia luuletuse hea esituse eest pälvis Eveli Lätt 7.a klassist.

Esmaspäeval, 26. novembril toimus konkurss 1.-3. klasside etlejatele, keda oli kokku 31 tublit osalejat! Igaüks neist luges rohkearvulisele publikule ühe toreda enda valitud ja selgeks õpitud luuletuse. Klasside parimad ja silmapaisvamad valis välja õpetajate žürii koosseisus: Tiiu Murd, Kairi Pihel, Girta Tang, Maila Aaslaid, Aimi Kirsch, Piret Seema.

Klasside parimad: Õie-Ann Tšernobrovkin 1.a, Sebastian Turja 1.b, Kirke Sink 2.a, Karolin Veetamm 2.b, Saskia Esko 3.a, Elis Carolyn Jööts 3.b

Eripreemiad: Hetty Kallas 1.a – pika luuletuse esitamise eest, Ida-Mari Narbona 1.b – näitlejaliku esituse eest, Marie Raud 2.a – südamliku esituse eest, Ats Gregor Kasin 2.a – särava esituse eest, Richard Sepp 3.a – meheliku esituse eest, Grete-Maria Otsa 3.a – julguse eest, Tomy Rasmus Peips 3.b – selge ja julge esituse eest

Kiitus kõigile osalejatele!

Suur, suur tänu õpetajatele – juhendajatele, kes õpilasi konkursiks valmistuda aitasid! Aitäh mõlemale žüriile!