shadow

Vanalinna kool tähistas Eesti Vabariigi 100. aastapäeva

IMG_20180223_102020Reedel, 23. veebruaril tähistasime kolme aktusega meie armsa Eesti saabuvat suurt sünnipäeva. 1.-3.klasside aktusel laulis mudilaskoor ja 1.a ja 2.a klassi õpilased õpetaja Malle Veske juhendamisel. Aktus oli suursündmuseks uutele kodutütardele, kes said noorteorganisatsiooni Kodutütred täieõiguslikeks liikmeteks. Kõneles direktor Tõnu Erin ja kodutütarde juhendaja õpetaja Tiia Kütt. Uusi kodutütreid oli õnnitlemas Saaremaa kodutütarde noorteinstruktor Ingrid Paiste. Kõigil kolmel aktusel astusid üles 1.b väikesed tublid rahvatantsijad, keda juhendasid õpetajad Eldin Lember ja Girta Tang.

Keskmise ja vanema vanuseastme aktustel kõnelesid direktor Tõnu Erin ning  Saaremaa maleva Naiskodukaitse esinaine ja 2017. aasta naiskodukaitsja Mare Kirr ning Saaremaa Naiskodukaitse ringkonna instruktor Piret Paomees. Videotervituse saatis Saaremaa valla volikogu esimees Tiiu AroMuusikalist meeleolu pakkusid Vanalinna kooli õpilased Markus Talp, Darja-Maria Medri, Raina Kolk, Luise Alle, Lisette Lemba ja Merlin Tamm ning neljandate klasside õpilased mudilaskoorist. Juhendaja õpetaja Malle Veske.

Vanema vanuseastme aktusel õnnitles direktor meie kooli õpilast Karl Aderit ja tema treenerit Viktor Umbi, sest hiljaaegu saavutas Karl jääpurjetamises noorte maailmameistri tiitli Ice-Optimist klassis! Õnnitlemas olid ka Saaremaa valla esindajad. Palju õnne!

Ülevaadet aktustest näed: https://www.flickr.com/photos/132144789@N08/albums/72157690802776502

Saarte Hääle galeriis: https://www.saartehaal.ee/2018/02/24/galerii-ev-100-aktus-ja-karl-aderi-autasustamine/

Suur tänu ja kiitus aktustel lippude kandmise eest Märten Salongile ja Robin Ivanovile 9.b klassist ja kodutütardest assistentidele Luise Allele, Annela Ausile ja Inge Aasakivile 8.b klassist.