Vanalinna kooli võistkond Eesti koolinoorte XVII mälumängumeistrivõistluste eelvoorus esikolmikus.

27. novembri pärastlõunal toimus Orissaares koolinoorte mälumängumeistrivõistluste Saare maakonna eelvoor. Meie koolist osalesid Karoli Harjus, Eveli Lätt ja Hanno Kull 7.a klassist ning Otto Kokk 9.a klassist.

Küsimusi oli erinevatest eluvaldkondadest: ajaloost ja poliitikast, geograafiast, loodusest, teadusest, tehnikast, kultuurist, spordist, kokku 50. Eelvoorudes üle kogu Eesti osalesid 4-liikmelised võistkonnad. Meie kooli mälumängurid saavutasid maakonna arvestuses väga tubli 2. koha! Kui oli tehtud ka vabariiklik pingerida, siis selgus, et nad jagasid 10. kohta 130 võistkonna hulgas! Seetõttu on meie kooli mälumängurid kutsutud 22. märtsil 2020 ka vabariiklikule mälumängule, mis toimub Viimsi koolis.

Fotol vasakult: Otto Kokk, Karoli Harjus, Eveli Lätt, Hanno Kull

Info edastas õpetaja Ülle Kreos.

Palju õnne mälumänguritele ja õpilaste innustajale õpetaja Ülle Kreosile!