Vanalinna koolis toimus maakonna etlejate konkurss

29. jaanuaril toimus meie koolis maakonna koolide etlejate konkurss. Konkurssi korraldavad koostöös kolm kooli: Kuressaare Vanalinna Kool (Piret Seema, Erina Küüra), Kuressaare Gümnaasium (Merle Rekaya) ja Saaremaa Ühisgümnaasium (Rita Ilves).

Nooremas vanuseastmes (4.-6. kl)  osales 28 etlejat. Vanusegrupi võit läks Lümanda kooli. Vanalinna kooli esindasid: Gregor Hein ja Karel Mälk 4.a klassist (juhendaja Tiiu Murd) ja Merlyn Tamm 5.b klassist (juhendaja Kairi Pihel). Karel Mälk sai eripreemia teksti valiku eest.

Žüriisse kuulusid: Hiie Mook – Nasva klubi juhataja ja tuntud ürituste eestvedaja, Merle Prii – Saaremaa Ühisgümnaasiumi eesti keele ja kirjanduse õpetaja, Kätriin Rohulaid-  Kuressaare Gümnaasiumi õpilane, Lotta Meet – Saaremaa Ühisgümnaasiumi õpilane

Vanemas vanuseastmes (7.-9. klass) osales 13 ja gümnaasiumi astmes 5 etlejat. Mõlema vanuserühma võidud läksid Saaremaa Ühisgümnaasiumisse.

Vanalinna kooli esindasid konkursil Lele-Marleen Suurhans 7.a kl  (juhendaja Ene Grass), Raina Kolk 8.a kl (juhendaja Kadi Tänav) ja Karolin Kask 9.a kl (juhendaja Erina Küüra).

Rainat tunnustati 7.-9. kl vanuseastmes LAUREAADI tiitliga ja Lele-Marleeni eripreemiaga.

Žüriisse kuulusid:  Heli Jalakas – Saaremaa valla kultuurinõunik, Piret Rauk – Kuressaare Linnateatri direktor ja näitleja, Inga Rand – Laimjala Rahvamaja juhataja, Carlos Liiv – 2018. aasta konkursi Grand Prix võitja

Lisaks saad lugeda: https://www.meiemaa.ee/index.php?content=artiklid&sub=1&artid=85426&term=vanalinna%20koolis

Kiitus ja õnnesoovid osalejatele ning nende juhandajatele!

Aitäh õpilastele, kes ürituse õnnestumisele kaasa aitasid: Karolin Kask, Liina Hoogand, Siiri Kerno, Inge Aasakivi, Liilia Brusnitsin.