Koolielu uudised

banner-shadow450

Liisbeth Kalm saavutas vabariiklikul inimeseõpetuse olümpiaadil kõrge 7. koha ja oli kutsutud vallavanema vastuvõtule

Esmaspäeval, 29. mail olid vallavanem Mikk Tuisu vastuvõtule palutud maakonna parimad õppurid ja kultuurivaldkonnas vabariiklikul tasemel silma paistnud õpilased ning nende juhendajad. Meie koolist oli vastuvõtule kutsutud 5 õpilast ja kolm juhendajat.

Õppetöö valdkonnas sai kutse Liisbeth Kalm 8.b klassist, kes  maakondlikul inimeseõpetuse olümpiaadil saavutas I koha ja esindas maakonda vabariiklikul inimeseõpetuse olümpiaadil, kus saavutas kõrge 7. koha.

Palju õnne Liisbethile ja juhendajale, õpetaja Liane Treile!

Fotol: Liisbeth Kalm, Liane Trei ja vallavanem Mikk Tuisk.

Pidulikul vastuvõtul oli au osaleda ka 3.a klassi näitetrupi esindajatel, kes saavutasid laureaadi tiitli algklasside kooliteatrite riigifestivalil 2022 Viimsis ja samal festivalil 2023 Kuressaares. Parima näitleja preemiad 2022 Riko Rehi ja Elise Keskküla ning parima näiteja preemiad 2023 Riko Rehi ja Eva Nelis. Õpilaste juhendaja on õpetaja Kadi Tänav(Tänak).

Mihkel Tamm 4.a klassist, kes saavutas piirkondlikul 4. klasside matemaatika olümpiaadil I koha, oli vastuvõtule kutsutud koos juhendaja, õpetaja Tiiu Murruga.

Kiitus ja õnnesoovid tublidele tegijatele ning edu uutes ettevõtmistes!

Vanalinna kool korraldas XXI algklasside kooliteatrite riigifestivali ja 3.a noppis taas laureaadi tiitli

26.-27. mail toimus Kuressaare Teatris XXI ALGKLASSIDE KOOLITEATRITE RIIGIFESTIVAL 2023. Festivali korraldajateks olid Harrastusteatrite Liit  ja liidu tegevjuht Kritiina Oomer  ning Kuressaare Vanalinna Kool ja huvijuht Piret Seema.

Fotosid näed siit: https://www.flickr.com/photos/vanalinna/albums/72177720309237633

Kuna Vanalinna kooli 2.a klass ja juhendaja Kadi Tänav(Tänak) ning huvijuht Piret Seema käisid 2022. aasta kevadel Viimsi koolis toimunud  XX algklasside riigifestivalil esindamas Saare maakonda ja said seal tunnustatud laureaadina, siis pakkus Harrastusteatrite Liit korraldamise au Vanalinna koolile.

Ka sel aastal saavutas Kadi Tänav(Tänaku) 3.a klass maakondlikul näitemängude päeval Grand Prix ja esindas Saare maakonda ka tänasel festivalil.

Hea Kuressaare Vanalinna kooli vilistlane ja endine õpetaja!
Aeg see möödub kiirelt, aga nii tore on vahel endiste klassi- ja koolikaaslastega kokku saada ning koolis veedetud aegu meenutada ja üheskoos üks lõbus pidu maha pidada!
Ootame Sind hea vilistlane ja endine õpetaja 10. juunil 2023 taas Vanalinna kooli.
18.00 – taastutvus veel „vanas kuues“ koolimaja ja klassiruumidega
19.00 – VILISTLASPIDU kooli SAALIS
ÜLLATUSED, DISKO, FOTONURK, MAITSVAD SUUPISTED
Täpsem info ja registreerimine siinhttps://forms.gle/BffmEk7QwA8QqrVS9
Fotol 16. lennu 9.b klass peale lõpukella aktust.