Toimus kooli mälumängu I voor

Neljapäeval, 8. novembril toimus peale tunde kooli saalis selle õppeaasta esimene mälumäng, Küsimusi oli väga erinevatest valdkondadest: kohalikest uudistest, loodusest, laiast maailmast, poliitikast ja muusikast. Osales kümme 5.-9. klasside võistkonda ja lisaks olid eriküsimused sel korral noorematele loodusringi liikmetele.

1.-4. klassi loodusringi liikmete võistkonnad kogusid punkte järgnevalt:

I koht – Aju (19p)

II koht  – Sinine Saaremaa (15p)

III koht – Kahur (11p)

5.-9. klasside võistkondade seast kogusid enim punkte:

I koht – 8.a Bonucci (27p)

II koht – 7.a Annekesed (26p)

III koht – 9.a Geeniused (20,5p)

4. koht – 8.b 22B (20p)

5. koht – 6.a Kapsas (16,5p)

6 koht – 6.b Fääbid faasanid (15p)

Kiitus kõigile osalejatele!

Suur tänu korraldajatele ning küsimuste koostajatele õp Madli Varikule ja Ülle Kreosile ning küsimuste koostajale õp Luule Lahele. Õnnestumisele aitas kaasa ka huvijuht Piret Seema.

Koolivikkerilt Vanalinna koolile III koht

Kolmapäeval, 7. novembril toimus Orissaare Gümnaasiumis Saare maakonna põhikoolide võistlusmäng KOOLIVIKKER 2018, kus osales 10 kooli. Sel korral olid koolid välja pannud 5-liikmelised võistkonnad, kes kogusid punkte osavusmängus, mälumängus ja kunstis. Vanalinna kooli võistkond oli väga tubli ja saavutas üldkokkuvõttes III koha.

Võistkonda kuulusid:  Karoli Harjus 6.a, Kaari Liis Pihel 7.a, Erko Bõstrov 5.b, Otto Kokk 8.a, Luise Alle 9.b

Kiitus tublile võistkonnale!

Õpilastega käis kaasas ja püüdis pildile huvijuht Piret Seema.

4.-5. klasside rahvastepallurid esikolmikus

Esmaspäeval, 5. novembril toimusid Orissaares Saaremaa valla 4.-5. klasside võistlused rahvastepallis. Vanalinna koolil läks väga hästi – poiste võistkond saavutas II koha ja tüdrukute võistkond III koha!

Mõlemad võistkonnad on kutsutud 23. novembril Kuressaare Spordihoones toimuvale piirkonna- ehk finaalturniirile.

Tüdrukute võistkonda kuulusid: Sandra Jermakov 5.a, Kadi Kokk 5.a, Emily Aus 5.a, Laura Turja 4.a, Mari-Ann Lipu 4.b, Liidia Pilden 5.a, Grete Jalak 5.a, Mia Marell Remmelg 5.a

Võistkonna treener ja juhendaja õp Kadi Tänav(Tänak).

Poiste võistkonda kuulusid: Karl-Erik Shapel 5.b, Erko Bõstrov 5.a, Marten Purga 5.b, Kristofer Johannes Arula 5.b, Harry Rudolf Lõbus 5.a, Janar Riand 5.a, Markus Mäeorg 4.a, Kristjan Ado Tiivits 4.b

Võistkonna treener ja juhendaja õp Edgar Haavik.

Kiitus tublidele palluritele ja suur tänu juhendajatele!