Taotluste vastuvõtt 2019/20. õppeaasta 1. klassidesse

Algab 1. klassi taotluste vastuvõtt

Saaremaa vallavalitsus alustab 15. märtsist taotluste vastuvõttu järgmise, 2019. aasta septembrist algava õppeaasta esimeste klasside lastele elukohajärgse kooli määramiseks.

Lapsevanem saab esitada taotluse oma lapsele elukohajärgse kooli määramiseks kas elektrooniliselt valla hariduse registrite keskkonna kaudu https://haridus.saaremaavald.ee/haridus/ või paberkandjal, edastades allkirjastatud taotluse kas vallavalitsuse haridus- ja noorsootööosakonnale (Tallinna tänav 10, 2. korrus Kuressaares) või koolile, kuhu ta taotleb lapse vastuvõtmist.

Vanem, kes soovib oma lapsele koolikohta Kuressaares, peab taotluses ära märkima kaks eelistust; kui koolikohta soovitakse väljaspool Kuressaare linna, võib piirduda ühe eelistuse märkimisega. Vastuvõttu erakooli Luce korraldab kool ise ning vanemad ei pea oma lapse sellesse kooli panekuks elukohajärgse kooli määramist vallalt taotlema.

Elukohajärgse kooli määramise taotluste vastuvõtt kestab 15. märtsist kuni 31. märtsini.