Gete Kasin discgolfis I koht!

Paar nädalat tagasi, 27. septembril toimusid Saare maakonna koolinoorte meistrivõistlused discgolfis, kus 8.-9. klasside tüdrukute arvestuses saavutas I koha Gete Kasin 8.a klassist.

Soovime Getele palju, palju õnne ning jõudu ja jaksu selle huvitava spordialaga tegelemisel!

PEATU, VAATA, VEENDU!

Kuressaare Vanalinna Kooli 5. ja 6. klassi õpilased osalesid Maanteeameti korraldatud kampaanial PEATU, VAATA , VEENDU!,  mille eesmärgiks on juhtida õpilaste tähelepanu sõidutee ohutusele ülekäiguradadel.

Reedel, 27. septembril markeerisid õpilased kooli ümbruse ohtlikumad teeületuskohad. Need kohad olid eelnevalt õpilaste ja õpetajate poolt välja valitud arvestades kooliümbruse liiklust jalakäija seisukohalt ning kaardile märgitud.

Usume, et märgistused juhivad nii õpilaste kui ka täiskasvanute tähelepanu ohtlikele teeületuskohtadele.

Täname Vanalinna kooli 5. ja 6. klasside õpilasi ja õpetajaid E. Küürat, Ü. Pihelpuud, T. Kütti, K. Pöldmad ja L. Treid!

Info edastas õppealajuhataja Anne Pruul.