Sandra Jermakov SÜG sügisjooksul oma vanusegrupis parim!

Teisipäeval, 24. septembril osalesid Vanalinna kooli õpilased Kuressaare Tervisepargis Saaremaa Ühisgümnaasiumi traditsioonilisel sügisjooksul.

Esikolmikusse jõudsid:

I koht – Sandra Jermakov 6.a

II koht – Villem Havi 2.a

II koht – Birgit Lebedev 4.b

II koht – Hindrik Kalf 3.a

III koht – Riko Velve 4.a

Viietestkümne parima seas lõpetasid: KVK parimad SÜG sügisjooksul 2019

Aitäh kõigile tublidele jooksjatele ja õpetajatele, kes õpilasi liikuma ärgitasid!

ÕPIOSKUSTE VÕISTLUS

23. septembril toimus koolis 6. klasside õpioskuste võistlus.

Võistlusel  oli pearõhk otsitava teabe määratlemisel ja selle käsitlemise oskusel. Oluline oli leida ülesande lahendamiseks sobiv raamat või muu allikas.

Parimad tulemused:

1. koht – 6.a kl. Kätlin Epelbaum, Laura Külaots, Ats Salu, Rebecca Lilian Nelis, Nora-Liisa Viherpuu

2. koht – 6.a kl. Katerin Käspre, Mia Marell Remmelg, Robert Aavik, Mairo Kungla, Janar Riand

Võitja võistkond läheb esindama kooli 17. oktoobril toimuvale maakondlikule õpioskuste võistlusele.

Täname õpetajaid M. Aaslaidi, T. Kütti, T. Murdi, Ü. Pihelpuud, K. Põldmad, L. Treid ja M. Varikut, kes abistasid ülesannete koostamisel ja võistluse läbiviimisel.