Laululapsed osalesid konkursil Kuressaare laululind 2020

Reedel ja laupäeval toimus Kuressaare muusikakoolis kõigi Kuressaare laululaste väga oodatud sündmus Kuressaare Laululind 2020. Reedel võistles noorem vanuseaste, aga laupäeval võtsid mõõtu keskmise ja vanema vanuseastme lauljad. Vanalinna kooli esindasid laupäevasel võistlusel õpetaja Ene Grassi laululapsed: (vasakult) Isabel Võhma 4.a, Agnes Metsmaa 4.a, Lovise Pärna 5.a, Loore Lepp 5.b, Karolin Veetamm 3.b ja Karoliina Lillimägi 3.b.

Kõik lauljad olid väga tublid!

Võistlejaid hindas auväärne žürii koosseisus: Rein Orn, Maria Väli, Mari-Liis Nellis ja välja selgitati igast vanuseastmest vaid 5 edasipääsejat maakondlikule lauluvõistlusele, mis toimub oktoobri lõpus Kuressaare kultuurikeskuses.

Oma vanuseastme 5. koha ja edasipääsu maakonna konkursile sai Lovise Pärna.

Palju õnne!

Suur tänu ja palju õnne Lovise juhendajala õp Ene Grassile!

Alati oodatud õpetajate päev!

Head õpetajad! Ilusat õpetajate päeva!

Kuigi Eestis tähistatakse õpetajate päeva 5. oktoobril, siis Vanalinna koolis tähistasime seda juba reedel, 2. oktoobril. Tunde andsid 9. klasside õpilased ning õpetajaid peeti meeles väikese tervituskontserdi, huvitavate tundide ja lilledega.

Peale tunde ameteid tagasi andes arvas nii mõnigi, et polegi seal klassi ees nii lihtne olla, kui õpilasena tavaliselt paistab. Ja üldse on  tunni, kontserdi või muu sündmuse ettevalmistamine ning selle eest vastutamine veidi stressi ja ärevust tekitav, kuid samas väga nauditav tegevus. Kindlasti andis õpetaja rollis olemine mõnelegi noorele väikese tõuke, et ise tulevikus seda toredat ametit õppima minna.

Fotosid leiad siit: https://www.flickr.com/photos/vanalinna/albums/with/72157716262670033

Aitäh 9.a ja 9.b klassidele ning klassijuhatajatele õp Anne Noodale ja Liane Treile meeldejääva päeva sisustamise eest!