Kooli seinale lisandus uus märgis!

Kuressaare Vanalinna Kool kuulub juba aastaid tervist edendavate koolide (TEK) võrgutikku ning meie tegevust terviseedenduse vallas juhib kooli tervisenõukogu.

9. detsembril 2021 toimus TEK koolide ja lasteaedade tänuüritus, kus igale Saaremaa TEK võrgustikku kuuluvale lasteaiale ja koolile anti üle uued terviseedendust sümboliseerivad metalltahvlid. Täna kinnitati tahvel koolimaja seinale.

Fotol kooli direktor Tõnu Erin ja tervisenõukogu esimees õpetaja Tiiu Murd.

Fotonäitus SÜGISE VÄRVID

Oktoobris 2021 kuulutas Vanalinna kooli õpilasesindus välja fotokonkursi SÜGISE VÄRVID. Iga osaleja sai konkursile saata kuni 3 fotot. Ilma autori nimedeta fotod laeti üles Kuressaare Vanalinna Kooli õpilasesinduse Facebooki lehele, kus toimus avalik hääletus. Konkursil osales 60 autorit ja fotosid, millele sai anda oma „meeldib“ oli kokku 89. Koolimaja II korruse koridoris üles pandud näitusel on väljas 20 enim meeldimisi kogunud originaaltööd. Aitäh kõigile konkursil osalenutele! Suur tänu õpetaja Liane Treile, kes ärgitas õpilasi konkursil osalema!

Parimate tööde autorid: Jennifer Maisalu 2.a, Tarel Lakovitš 7.b, Kaspar Esko 9.a, Heleri Ink 4.a, Eveli Lätt 9.a, Helena Metsmaa 7.b, Helena Mardi 8.b, Merlyn Tamm 8.b, Hanno Kull 9.a, Marek Meinberg 7.b, Mari-Ann Lipu 7.b, õpetaja Ene Grass, huvijuht Piret Seema, õpetaja Tiia Kütt.

Näituse idee – õpilasesindus ja huvijuht Piret Seema; konkursi kuulutuse kujundus ja postitamine – Karoli Harjus 9.a; fotode salvestamine ja autorluse kontroll – Hanno Kull 9.a; fotode trükk – Andi Roost (Karli Foto); näituse kujundamine ja ülespanek – Piret Seema, õpetaja Madli Varik, Mia-Nora Vislapuu 4.b, Nelerin Assin 4.b.

Parimate autorite tunnustamine toimub II perioodi lõpus.

Inspireeriv ja praktiline tunnustus akende kaunistamise konkursilt!

Detsembris kuulutati Saaremaa vallas välja akende kaunistamise konkurss koolidele ja lasteaedadele. Konkursi teemaks oli „Mida tähendavad jõulud?“.

Žürii väljavalitute seas oli ka meie kooli kaunis paraaduks, mis kujundati viikingilaeva ja värviküllaste rahvuslikus stiilis labakinnastega. Kinnaste autorid olid 7.-8. klasside tüdrukud, peenelt pitsiliste lumehelveste autor kooli töötaja Margit Alder. Õpilaste juhendaja ning akna üldkujunduse autor õpetaja Tiia Kütt.

Tänuks huvitavalt kujundatud akna eest premeeris konkursi žürii 7.-8. klasside tüdrukuid lapitöö töötubadega. Töötoad viis läbi lapitöö hinnatud meister Jaanika Tiitson. Aitäh Jaanikale inspireerivate ja praktiliste töötubade eest!

Suur tänu õpetaja Tiia Kütile õpilaste juhendamise ja konkursil osalemise eest!

Suur tänu kõigile Vanalinna kooli õpilastele ja õpetajatele, kes detsembris oma klasside aknad ja uksed stiilselt kaunistasid!

Fotosid koolimaja kaunistanud kinnastest ja lapitöö töötubadest näed siit: https://www.flickr.com/photos/132144789@N08/sets/