LIIKUMISPÄEV

Neljapäeval, 17. aprillil toimus koolis liikumispäev. Selle päeva eesmärgiks oli tutvustada lisaks paljudele tuntud treeningutele meie linnas olevaid teisi sportimisvõimalusi ning neis aktiivselt osaleda.

Selle päeva organiseerisid Vanalinna kooli vilistlased Katrin Sagur, Marili Otstavel ja Kristi Sillart.

1. – 3. klassi tüdrukutele viis liikumistunni läbi õp. Tiiu Haavik ja poistele õp. Edgar Haavik.

4. – 9. klassi õpilastel oli võimalus osaleda ühel erinevatest sporditreeningutest. Valikute hulgas olid JOOGA (treener Kerli Adov), BODYPUMP (treener Nikolai Räbin), BODYBALANCE , BODYSTEP (treener Marili Otstavel), JÕUSAALI RINGTREENING (treener Kadri Pulk), MOSO STUUDIO HÜPPAMISE TREENING ning ÜLDFÜÜSILINE TREENING (treener Marit Berendson).

Kõige populaarsemaks osutus jõusaali ringtreening. Õpilased võtsid treeningutest aktiivselt osa.

Täname selle  toreda päeva organiseerijaid ja kõiki treenereid!