3.a osales Saare mk algklasside näitemängupäeval

Neljapäeval, 18. aprillil toimus Valjalas Saare maakonna algklasside näitemängupäev. Vanalinna kooli esindas 3.a klassi väike näitetrupp lavastusega „Muinasjutt vaprast jänesest“. Juhendajad olid 8.a klassi õpilased Krista Kallas ja Darja-Maria Medri, kes lavastasid näidendi loovtööna. Lavastust tunnustati eripreemiaga nauditava teatriterviku eest!

Foto on võetud esietendusel, mis toimus 12. aprillil Vanalinna kooli saalis. Lavastuses osalesid: Kätriin Kivistik, Merilin Veskis, Adeele Arikas, Patricia Jõgi,  Carola Sadam, Oskar Arula. Pildilt puuduvad: Mairold Lopp (mängis esietendusel), Grisilde Berens (mängis maakonna näitemängupäeval), Krista Kallas (mängis maakonna näitemängupäeval).

Fotod: https://www.flickr.com/photos/132144789@N08/albums/with/72157677990756087

Kiitus tublidele noortele näitlejatele!

Õpilastega käis Valjalas kaasas huvijuht Piret Seema. Lavastuse valmimisele aitasid kaasa õpetaja Kadi Tänav(Tänak) ja Piret Seema.