KVK robootikud tõid KG PRO´20 Robootikapäevalt I ja III KOHA

Laupäeval, 7. novembril toimus Kuressaare Gümnaasiumis KG PRO’20 Robootikapäev robootikaringides osalevatele õpilastele. Vanalinna kooli ringist osales 10 õpilast: Sassa Porila 2.a, Mihkel Tamm 2.a, Markus Lember 4.a, Carola Sadam 5.a, Adeele Arikas 5.a, Kätriin Kivistik 5.a, Merilin Veskis 5.a, Roxanna Melissa Nelis 5.b, Mia-Liisa Ivanov 5.b ja Janar Sepp 7.b.

Spike Prime võistlusel sumo robotite töötoas saavutasid väga tubli I koha Adeele Arikas 5.a, Kätriin Kivistik 5.a ja Merilin Veskis 5.a ning III koha Carola Sadam 5.a ja  Roxanna Melissa Nelis 5.b. Joone jälgimise töötoas olid tublid ja märgiti ära Mihkel Tamm 2.a ja Janar Sepp 7.b.

Fotol I koha saavutanud Kätriin, Adeele ja Merilin.

Kiitus kõigile osalejatele ja palju õnne auhinnaliste kohtade saajatele!

Suur, suur tänu ja palju õnne Vanalinna kooli robootikute juhendajale Andrus Naulanenile!

Fotol III koha saavutanud Carola ja Roxanna Melissa.