Kooli saalis etlesid 1.-3. klasside õpilased

Esmaspäeval, 23. novembril sai taas kooli saalis kolmel lühikonkursil kuulata erinevate autorite kirjutatud toredaid ja kelmikaid luuletusi. Kell 12.00 alustasid 1. klassid, seejärel kutsuti saali 3. klassid ja 13.00 etlesid 2. klasside õpilased. Kokku osales kolmel konkursil 32 ilulugejat, kellest igaüks luges ühe luuletuse. Lugejaid hindasid klassiõpetajad (Kadi Tänav(Tänak), Kairi Pihel, Girta Tang, Maila Aaslaid), abiõpetajad (Elen Laine, Kristina Kalf) ja huvijuht  (Piret Seema). Kõik lugejad said tänukirja ja väikese tänumedali ning klassikaaslaste sooja aplausi osaliseks. Kuid nagu konkurssidele kombeks, valiti hindajate poolt välja klasside parimad ja eripreemia väärilised esitused. Paremaid premeeritakse õppeperioodi lõpus.

Klasside parimad:

• Cristiin Sepp 1.a
  • Eliisa Tuisk 1.b
  • Õie-Ann Tšernobrovkin 2.a
  • Sebastian Turja 2.b
  • Kirke Sink 3.a
  • Karoliina Lillimägi 3.b

Eripreemiad:

• Riko Rehi 1.a – julge esituse eest
  • Marthen Joamets 1.b – ilmekuse eest
  • Holger Aus 2.a – mehise esituse eest
  • Eliisabeth Usin 2.b – armsa esituse eest
  • Ats Gregor Kasin 3.a – selge hääle eest
  • Kevin Roland Saar 3.b – kõlava esituse eest

Kiitus kõigile osalejatele ja suur tänu juhendajatele õpetajatel!