Ettelugemispäeval käidi lugemas

Kolmapäeval, 20. oktoobril on Eestis ettelugemise päev ja traditsiooniliselt toimub selle tähistamiseks üleriigiline 4. klasside ettelugemise eelvõistlus. Saaremaa võistlus toimus Saare Maakonna  Keskraamatukogu II korruse laste lugemissaalis. Sel aastal pühendati jutud metsale ning üleriigilised korraldajad leidsid inspiratsiooni vanasõnast „Ega mets tühi ole“. Kuigi osalejaid oli maakonna võistlusel vähe, olid meie kooli esindamas tublid lugejad Kirke Sink 4.a klassist (juh õpetaja Girta Tang) ja Õnne-Mari Viherpuu 4.b klassist (juh õpetaja Maila Aaslaid).

Fotol Õnne-Mari ja Kirke.

Aitäh tüdrukutele kooli esindamise eest ja suur tänu õpetajatele nende juhendamise eest!

Võistlusel käis tüdrukuid toetamas ja kuulamas huvijuht Piret Seema.

Toimus mälumängu I voor

Kolmapäeval, 20. oktoobril toimus peale tunde kooli saalis traditsiooniline 5.-9. klasside mälumängu I voor. Küsimusi oli taas väga erinevatest valdkondadest. Osaleda said kuni 4-liikmelised võistkonnad.

Sel korral tahan eriti kiita õpilasi, kes olid nii julged, et esindasid oma klassi individuaalselt ja said sellega suurepäraselt hakkama. Kiitus Kaido Klettenbergile 5.b ja Ats Salule 8.a klassist! Esindatud olid veel  5.a, 6.a, 6.b, 7.b, 9.a ja 9.b.

Kiitus teile kõigile!

Parimad punktikogujad:

I koht – 9.a KAPSAS (26 p)

II koht – 9.b ROTID (21 p)

III koht – 6.a TOMATID (18 p)

IV koht – 5.a TARGEMAD (17,5 p)

Suur tänu küsimuste koostamise eest õpetajatele Reene Kanemägile, Madli Varikule ja Liisi Lõole. Korraldusliku poole eest hoolitses huvijuht Piret Seema.