Õpilasesindus osales konverentsil “Lahe Koolipäev 2021”

Noored üle Eesti tulid 7. oktoobril kokku Tallinnas Alexela kontserdimajas, kus toimus juba 18. noortekonverents Lahe Koolipäev 2021. Meie koolist osalesid konverentsil Nora-Liisa Viherpuu 8.a, Carmen Kanamart 8.a, Karoli Harjus 9.a, Hanno Kull 9.a, Lauri Sepp 9.a, Kätri Kruusement 9.b ja huvijuht Piret Seema.

Fotol vasakult: Lauri, Hanno, Kätri ja Karoli.

Konverentsi eesmärgiks on pakkuda nooretele üks unistuste koolipäev, mis oleks täis naeru, uusi sügavaid ideid, tutvusi ning huvitavaid teadmisi. Meie kooli õpilasesinduse liikmed on sellel osalenud juba rohkem kui 10 aastat. Igal aastal on konverentsil oma teema. Selle aasta teemaks oli “Kuidas jõuda kohale?” Konverentsi moderaator Toomas Laigu vestles konverentsi jooksul laval kuue erineva huvitava inimesega, kes kõik rääkisid, kuidas nemad on jõudnud oma eesmärkideni. Mida nad selleks on teinud ja kuidas kiirelt muutuvas maailmas on väga tähtis leida üles oma rada. Kõige tähtsam on keskendumine ja süvenemine oma tegemistesse. Olla ja nautida hetke ning võtta selleks aega. Vestluste vahele sai nautida muusikalisi ja tantsulisi etteasteid ning muidugi ei puudunud ka söögipausid ning tutvumine kõrgkoolide ja erinevate firmade ning organisatsioonide boksidega.