Meie kooli 2.a tõi XX ALGKLASSIDE KOOLITEATRITE RIIGIFESTIVALILT LAUREAADI TIITLI

27.-28. mail toimus Viimsis XX ALGKLASSIDE KOOLITEATRITE RIIGIFESTIVAL. Meie kooli  2.a klass esindas konkursil Saare maakonda etendusega „Vareste reis soojale maale“.

Palju, palju õnne 2.a klassi õpilastele ja õpetaja Kadi Tänav(Tänakule)!

Fotosid näed https://www.flickr.com/photos/vanalinna/albums/72177720299471332

Kahel päeval astus üles 12 teatrit armastavat näiteseltskonda. Esindatud oli Lääne-Virumaa, Saaremaa, Harjumaa, Pärnumaa, Viljandimaa, Raplamaa, Tallinn, Valgamaa ja Võrumaa.

Meie etendus tuli esitamisele teisel päeval.  Etendusi hindas ka žürii, kellel jätkus palju kiidusõnu meie laste esinemise kohta. Žüriisse kuulusid Jaanika Juhanson (lavastaja ja teatripedagoog), Tiina Vilu-Demjanov (Raadioteatri peatoimetaja) ja Priit Põldma (Eesti Harrastusteatrite Liidu juht).

2.a klass sai konkursil LAUREAADI tiitli ja lisaks meile anti neid välja veel neli, see oli ka kõige kõrgem auhind sellel konkursil. Lisaks said  meie varesed Elise Kesküla ja Riko Rehi näitlejapreemiad.

Mida arvavad aga 2.a klassi lapsed ise oma reisist ja esinemisest?